Bestyrelsen

Troels Engel
Formand (hovedbestyrelse)

Tlf. 55 37 43 50 / 27 11 11 31
Email: tbe@familienengel.dk

Kridtning af fodboldbaner

Knud Erik Rasmussen
Næstformand (hovedbestyrelse)

Tlf. 55 37 48 62
Email: kea@nyraad.net

Fastelavn, konfirmation, jubilæum & Petanque

Sørren Jacob Eide Levin
Bestyrelsesmedlem (hovedbestyrelse)

Tlf. 40 31 01 77
Email: sorrenlevin@gmail.com

Salg af skiltereklamer, web-koordinator

Johnny Jørgensen
Bestyrelsesmedlem

Tlf. 24 63 02 42
Email: sandbergvej@gmail.com

Bordtennis ungdom, festudvalg

Anne-Lise B. Nielsen
Bestyrelsesmedlem

Tlf. 21 62 01 66
Email: annelise.beck.nielsen@gmail.com

Løbeklub

Karl Frederik Jensen
Bestyrelsesmedlem

Tlf. 55 37 48 17 / 60 49 88 17
Email: karlf@nyraad.net

Badminton ungdom, senior & veteran. Petanque Fordeling af kantine & haltider

Gunnar Tønnesen
Kantine og Kiosk

Tlf. 20 86 47 56
Email: gunnartonnesen@hotmail.com

Kantine & kioskansvarlig

René Kristiansen
Repræsentant for Vennerne

Tlf. 30 68 37 01
Email: kristiansen9@gmail.com

Repræsentanter for sportsafdelingerne

Torben Værnskjold
Seniorformand fodbold

Tlf. 20 71 22 23
Email: torben@byens.nu

Sussie Andersen
Formand for ungdomsfodbold

Tlf. 55 37 22 41 / 20 75 98 48
Email: sussiea@nyraad.net

Jesper Jensen
Oldboys og veteranfodbold

Tlf. 55 37 39 37 / 40 32 19 62
Email: jesperkajjensen@gmail.com

Mads Frydendal
Badminton ungdom

Tlf. 24 85 00 43
Email: frydendal@nyraad.net

Karl Frederik Jensen
Badminton senior

Tlf. 60 49 88 17
Email: karlf@nyraad.net

Ingolf Petersen
Badminton motion

Tlf. 40 81 08 44
Email: formand@vfs.dk

Johnny Jørgensen
Bordtennis ungdom

Tlf. 24 63 02 42
Email: sandbergvej@gmail.com

Kim Christensen
Bordtennis senior

Tlf. 26 16 25 22
Email: kim@total-revision.dk

Anne-Lise B. Nielsen
Løbeklub

Tlf. 21 62 01 66
Email: annelise.beck.nielsen@gmail.com